MENU M-Benet
Zavřít MENU

Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Tyto Všeobecné obchodní podmínky upravují vztahy mezi smluvními stranami kupní smlouvy, kdy na jedné straně je společnost M-Benet s.r.o. IČ 29045860, DIČ CZ29045860, zapsaná Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 162514 jako prodávající a na straně druhé je kupující. Smlouvu může kupující uzavřít tak, že přijme návrh k uzavření smlouvy, a to koupí zboží na prodejně v OD Kotva, nám. Republiky 8, Praha 1.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku a zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Uzavřená smlouva je prodávajícím archivována dle příslušných právních předpisů. Všechny ceny jsou smluvní.

Výrobek je opatřen etiketou s aktuální cenou v české měně.

Zakoupený výrobek není možné vrátit. Po dohodě je možné jej do 30 dnů od nákupu vyměnit za jiné zboží.

Prodávající odpovídá kupujícímu, že věc při převzetí nemá vady. Za vadnou věc se považují výrobní a materiálové vady, které brání užívání věci. Škoda na věci vzniklá manipulací kupujícím a opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním se nepovažují za vadu.

Záruční podmínky na zboží se řídí příslušnými právními předpisy ČR.

Případné spory mezi M-Benet s.r.o. a kupujícím lze řešit mimosoudní cestou. V takovém případě kupující- spotřebitel může kontaktovat subjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je Česká obchodní inspekce, či spor řešit prostřednictvím k tomu určené ODR platformy.

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1. 5. 2019.

 

 

 

M-Benet Fashion
M-Benet Fashion